مدیریت پروژه و کاهش ریسک

مدیریت پروژه و کاهش ریسک


یک مدیر پروژه با به هم آمیزش دانش آکادمیک و تجربی خود بهبود پروسه ساخت، پیش بینی ملزومات و حوادث را می کند. مدیران پروژه ما با به کارگیری دانش و با استفاده از استانداردهای روز مدیریت و با بهره از نرم افزارهای خود بالاترین سطح کیفی را در کمترین زمان و هزینه برای شما به ارمغان خواهند آورد.

تأمین نیروی کار ماهر

تأمین نیروی کار ماهر

استفاده از نیروی انسانی ماهر نه تنها هزینه نیست بلکه صرفه جویی از هزینه های چندباره است. افتخار تامین نیرو کار انسانی ماهر در هر یکی از زمینه های زیر را داریم:
تامین نیروی انسانی ماهر:
۱- اکیپ قالب بندی و آرماتور بندی
۲- اکیپ اسکلت فلزی کارگاهی و کارخانه ای
۳- اکیپ بنایی و سفت کاری
۴- نازک کاری(گچ کار-سنگ کار-کاشیکار-سیمانکارو……..)
۵- اکیپ تاسیسات مکانیکی و برقی به طور کامل
۶- اکیپ فن آوریهای نوین ساخت و ساز
۷- سیستم های امنیتی و مخابراتی و هوشمند سازی
اجرای تخصصی و ساخت و ساز پایدار

اجرای تخصصی و ساخت و ساز پایدار


به عنوان متخصصان ساخت و ساز، مسئولیت خود را اجرای تخصصی پروژه ها را با بالاترین سطح کیفیت، اعتماد و صداقت و همچنین کمترین اثرات زیست محیطی و اقتصادی پروژه دانسته و بر این مهم پایبندیم.

نظارت و بازرسی

نظارت و بازرسی


از ارکان بنیادین در گروه مهندسی فرسان، نظارت موشکافانه بر درستی اجرا و تطبیق اجرا بوده و هست. از این روی با بازرسی دوره ای و نظارت مستمر اجرای پروژه را با طرح راستی آزمایی می شود. یک راه برای اطمینان از درستی نظارت انجام آزمایشهای چشمی، غیر مخرب و یا مخرب بر مصالح، بتن تولیدی و عملیات جوشکاری است.

مشاوره و طراحی

مشاوره و طراحی


بنیاد ما برای مشاوره و طراحی اعتماد و همفکری علمی و اقتصادی با کارفرما است. بدین معنی که در پروسه مشاوره و طراحی علاوه بر درنظر گرفتن اصول مهندسی و ایمنی، اقتصاد حین اجرای پروژه و ارزش افزوده ناشی از بازگشت سرمایه در طول عمر مفید آن نیز در نظر گرفته می شود.

بهینه سازی طرح و اجرا

بهینه سازی طرح و اجرا


مهندسی علم یافتن راه و یا ساخت راهکار با در نظر گرفتن اقتصاد پروژه برای دستیابی به هدف با صرف کمترین هزینه است. ما با بکار بست دانش و مهارت در ابزارهای مورد نیاز توانسته ایم پروژه ها را در هر یک از مرال طراحی تا اجرا بهینه کنیم. این بهینه سازی شامل هر تاثیر همزمان کیفیت، زمان و هزینه پروژه است.

نیاز به تخصص ما؟

با گردهمایی و یکپارچگی دپارتمانهای تخصصی دارای ایده های نو و خلاق در زمینه مشاوره، مدیریت و اجرا (CMC) در یک مجموعه با نام گروه مهندسی فرسان برآورده کننده همه نیازهای شما از ایده پردازی، مشاوره، طراحی و اجرا برای یک سرمایه گذاری مطمئن و دارای ارزش افزوده برگشت پذیر خواهد بود.